Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to dobrze że doszliśmy do konsensusu pozdrawiam mieszkańców woli uhruskiej . cieszycie się że was pozdrawiam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem teraz który z was jest tym prawdziwym piszącym z nad dokumentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee Ty drugi zawiążmy koalicję! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mimo wszystko pozdrawiam Agnieszkę i życzę jej szybkiego powrotu do zdrowia . może wy też się przyłączycie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej niech ten od dokumentow wielmozny pan poda swoje dane osobowe, wszyscy tu znaja agnieske b. moze ten wiesniak od dokumentow poda przynajmniej inicjaly i miejsce swojej pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestańcie się kłócić nic to nie pomoże nikomu . żyjmy w zgodzie ,tak jest lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on już pewnie poszedł do domu na niezasłużony odpoczynek. ten znad dokumentów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no już trochę kultury i życzliwości udało mi się wprowadzić w wasze wypowiedzi, od razu zrobiło się tu milej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ten z nad dokumentów poszedł do domu bo w urzędzie...zwłaszcza ci którzy mieli załatwione posady to posiadówke przed kawą/herbatą kończy sie na kwadrans przed i na chatę, a jak trzeba było podać swoje chociażby imię to biedak uciekł a Agnieszki imieniem sie szarga nawet zdjęciami ot taki prostak co twierdzi, ze Aga miała załatwiana prace sam siedzi na cieplej posiadacze i bąki zbija Hahha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak mi się wydaje że ten z nad dokumentów nic złego nie pisał. jest jeszcze jeden bardziej agresywny. tak mi się wydaje. ale i tamtego wyprostujemy i przepędzimy z niego gniew. niech mówi co myśli ale niech nie obraża nikogo epitetami. to też się dotyczy obrońców agnieszki. proszę nie obrażajmy się wzajemnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie obrażać nikogo dyskutujcie ale bez obrażania innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak mi się wydaje że ten z nad dokumentów nic złego nie pisał. jest jeszcze jeden bardziej agresywny. tak mi się wydaje. ale i tamtego wyprostujemy i przepędzimy z niego gniew. niech mówi co myśli ale niech nie obraża nikogo epitetami. to też się dotyczy obrońców agnieszki. proszę nie obrażajmy się wzajemnie
szkoda, ze nie ma przycisku LUBIE TO/NIE LUBIE, dalbym ci lajka, moze przeniesiemy sie na nieanonimowe forum wtedy bedzie jeszcze bardziej kulturalnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
troche na lozluznienie klimatu, a moze i nie, bo sprawa jest powazna, nie mniej niz ta na forum, otoz kopaczowa tak ewa kopacz chce wyslac naszego prezydenta dude na szczyt w malcie...czym taki lot moze sie skonczyc? Specjalnie chce zamiast siebie wyslac dude, terrorysci juz nie spia... tylko nie mowcie, ze nie mowilem, nie ostrzegalem, zrobmy marsz narodowy przez wole, zeby duda nie lecial na MALTE!!!   Ewa Kopacz: proszę prezydenta, by to on reprezentował Polskę na szczycie UE na Malcie   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Oswiadczenie-Ewy-Kopacz,wid,17957463,wiadomosc.html?ticaid=115e50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wannie wody nie było . I jakby co to chlopczyk miał 5mcy.
różnica czy 4 czy pięc fakt jest taki że sam nie wszedł do tej wanny wody nie napuścił nie utopił i nie wypuścił jej.. żenada nie brońcie jej jak by miała czyste sumienie to powiedziała by jak było 5 lat to za mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wiecie ze zamordowala ?! Byliscie tam ? Moze dzieciątko się zachlysnelo próbowała je ratować wypuściła wodę nie udalo się i w rozpaczy chciała się zabić .. Każdemu moze się to zdarzyć!
A ty byłeś tam że wiesz że nie zamordowała? zachłysneło się? ile tej wody musiało naciągnąć do płuc żeby się utopić wiesz na czym polega zachłyśnięcie a utopienie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie byłoby nawet milo ale wolę pozostać incognito
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, to jest racja, ze incognito lepiej, bo jakbyś jawnie powiedziałbym coś pozytywnego o tej dziewczynie następnego dnia przyszliby i podpalili mój dom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę ze nikt domów nie będzie podpalał ale wolę zostać anonimo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to dlaczego anonimowo? To czego sie boisz? Jakie masz ku temu powody, zeby pozostać bez imienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tobie o co chodzi>>>bo anonimowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 18

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...